ABSOLUTE 58 FLY

Kategori: TekneYacht.com Yenilikler | 0

İtalyan üretiminin zaferi ABSOLUTE 58 FLY,
16 – 25 Şubat 2019  tarihleri arasında Tuzla Boat Show’da deniz severlerle buluşmaya hazırlanıyor! 

Konfor, her alanda en iyi şekilde kullanılarak, azami 14 kişi ve 7 misafir ağırlayabilme kapasitesiyle kendini adeta yeniden ifade ediyor. Sürgülü kapılar, yuvarlatılmış köşeler, geniş, dikdörtgen yatak ve zeminler ile engeller ortadan kalkarak tekne içinde yaşanabilirlik standartları en üst seviyelere çıkartılmış. Hedef kesin mükemmelliğe ulaşmak iken, Absolute tersanesi hiç bir şeyi şansa bırakmamış.

Konaklama bölümü 7 kişiye en iyi konforu sunmak üzere tasarlanmıştır.  Modern ve çekici mobilyalar, maksimum panoramik görünüm, kullanılan en kaliteli materyaller, İtalyan üretiminin niteliğini gösteren büyüleyici zarafete sahip teknenin çerçevesini, Piacenza’da bulunan Absolute tersanenin imzasını oluşturuyor.

Akıllıca tasarlanmış uzatılabilir güneşlenme minderlerinin bulunduğu tekne girişinden salona geçiliyor; mutfak, yemek masası ve oturma gruplarının bulunduğu yerleşimi ile salon oldukça ferah bir atmosfere sahip.
Tekne girişi, tekne önü veya geniş flybridge alanında yer alan geniş güneşlenme alanları ve oturma grupları muhteşem konfor özellikleri ve sofistike tasarım ile misafirlerini ağırlamaya hazır.  Denizle hızlıca ve rahatlıkla iletişime geçilebiliyor.

Modelin flybridge alanı, geniş oturma grubu, konforlu kullanım mahalli ve yanındaki güneşlenme alanları ile  vakit geçirilebilmek için oldukça fazla alana sahip. Flybridge arkasındaki yer alan geniş alanda şezlong veya arzu edilen kullanıma göre donatılmaya müsait. Flybridge hardtop opsiyonu ve hardtopun açılabilen tenteli tavanı ile güneş ve diğer hava koşullarından yararlanma ve korunma seçeneği tamamen tekne misafirine ait.

3 kabin ve 3 banyolu yerleşim zemin tavan yüksekliği ve doğal ışık açısından 58 Fly’ı sınıfının en ferah teknesi yapıyor. Master kabin tekne ortasında konumlandırılmış, yatak yanlarındaki geniş gövde camları, sunduğu manzara, makyaj masası, şık banyosu, giysi dolabı ve ekstra saklama bölümleri ile ev konforunun ötesine geçen özelliklere sahip. VIP kabin banyosu öyle geniş ki, yalnızca bunun keyfini çıkarmak için bile baştaki kabin master olarak kullanılabilir. Üçüncü kabin, iki tek kişilik yatak veya birleştirilerek çift kişilik yatak şeklinde iki kullanıma sahip. Kabinin kendi özel banyosu da mevcut. Kaptan kabinine tekne arkasından ulaşım mevcut. Kendi özel banyosuna sahip kaptan kabini, bir misafiri mükemmel şekilde ağırlayabilecek özelliklere sahip.

Absolute 58 Fly’da fonksiyonellik ve estetiğin ahenkle birleştiği çözümler ve yeni alanlar yaratılmış…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir