Absolute Yachts’ın yepyeni modeli 62 FLY

Kategori: TekneYacht.com Yenilikler | 0

Blog gönderisinin içine ne gider? Faydalı ve sektöre özgür içerikler gider ve bu içerikler, 1) okuyuculara işe yarar bilgiler sunar ve 2) sektörünüzde uzman olduğunuzu gösterir.

Tasarım, işlevsellik ve zerafetin muhteşem uyumu.
62 FLY’da hiçbir şey şansa bırakılmadı…

Yepyeni bir model Absolute 62 FLY, küçük kardeşi 58 FLY’ın stilistik çizgilerini takip ediyor. Absolute Yachts tersanesinin tüm yeni modellerinin odak noktası, tekne içi GENİŞ ALAN ve ALDIĞI IŞIK ile sağladığı ferahlıktır.

Yaşam alanı, özel tuvalet ve duşa sahip 3 büyük kabin ile ortalamanın kesinlikle üzerindedir. Geniş olan mutfağı salonunun girişine, kokpit alanına da kolayca erişilebilecek şekilde yerleştirilmiştir. Teknenin arka tarafında bulunan 4. kabin ise, iki tane tek kişilik yatak, özel tuvaleti ve banyosuyla oldukça lüks ve konforlu bir şekilde donatılmıştır. Bu alanı arzunuza göre mürettebat veya misafirleriniz için kullanabilirsiniz.

Teknenin daha verimli ve her hava koşulunda oldukça rahat bir şekilde seyir edebilmesi için  Volvo Penta IPS 950 D11 (725 hp) motorlar kullanılmıştır.

Hem iç hem de dış yüzeyler ve ekipmanlar piyasanın sunabileceğinin en kalitelisidir. Ortaya çıkan en güncel teknoloji ve stilistik yenilikleri görebilmeniz için 19 – 27 Ocak 2019 tarihinde düzenlenecek olan Düsseldorf Boat Show’a sizleri de bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir